Klasyczny zegarek Timex

Klasyczny zegarek Timex

19 lipca 2021 0 przez Redakcja

Po krótkim spojrzeniu na ten oto zegarek Timex można dojść do wniosku, że nie posiada on w sobie nic szczególnego. Za moment jednak każda pani, która odwróci od niego wzrok z powrotem na niego spojrzy, choć nie będzie wiedziała do końca dlaczego. I w tym tkwi właśnie sekret modelu Classic Slim Profile T2P166 – niby nie jest on jakoś nadzwyczajnie ozdobiony spektakularnymi, rzucającymi się w oczy elementami, ale jednak jest w nim coś, co nie pozwala odwrócić od niego wzroku.

Ten zegarek damski niemal hipnotyzuje i zahipnotyzował już naprawdę mnóstwo pań do tego stopnia, ze zostały one jego posiadaczkami i są z tej decyzji bardzo zadowolone. Ten model to inwestycja nie na dni, nie na miesiąca, a raczej na długie lata. Jest to model wytrzymały i odporny na uszkodzenia głównie dzięki stalowej kopercie i bransolecie, bo stal odporna jest na korozję. W dodatku ta gustowna tarcza, która tak potrafi zwrócić kobietom w głowie chroniona jest nieustannie przez mineralne szkło odporne na zarysowania i stłuczenia.

Godzina na tym zegarku wyświetlana jest w formacie 12-godzinnym i można ją szybko odczytać, bo na czarnej tarczy wszystko wyraźnie widać. Jedyne, na co w przypadku tego zegarka należy uważać, to woda, bo nie jest on wodoodporny.

Przeprowadzki Warszawa

Zobacz: aplikacja do napiwków