Fortnite na Androida – Testy najpopularniejszego Battle Royala.

Fortnite na Androida już dostępny.

Od dłuższego czasu posiadacze urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka mają możliwość zagrania w najpopularniejszą grę Battle Royale wszechczasów. Wczoraj na konferencji, podczas której prezentowano najnowszego Galaxy Note 9, zapowiedziano także Fortnite na Androida.Niestety, póki co otrzymają go wyłącznie użytkownicy smartfonów Samsung Galaxy Note 9. Gra bowiem ma zabezpieczenia, które zapobiegają uruchomieniu jej na urządzeniach innych, niż najnowszy produkt Samsunga. Istnieją już jednak wersje APK, gotowe do pobrania, z wyłączonymi zabezpieczeniami sprawdzającymi. Niewątpliwie zakup urządzenia, którego koszt szacuje się na prawie 5400zł tylko po to, by zagrać sobie w i tak niebawem dostępną globalnie, darmową grę jest absurdalne, a wręcz dla wielu nieosiągalne.

To jednak nie jest koniec korzyści dla przyszłych posiadaczy Note’a 9 w Fortnite na Androida. Nabywcy otrzymają także, specjalną, unikalną skórkę postaci. Ja jako miłośnik tej gry, czuję się nieco zawiedziony, tym iż Epic podjęło tak kontrowersyjną współpracę z Samsungiem, dając mu pierwszeństwo do swojej gry.

Fani, którzy jednak chcą być uczciwi wobec Epic Games, mogą zapisać się legalnie do bety Fortnite na Androida. Wystarczy się zarejestrować i wyczekiwać zaproszenia na podany adres e-mail.

Przeczytaj także nasz artykuł, poświęcony urządzeniom, które otrzymają dostęp do najnowszego Androida Pie.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*