Problemy z wiosenną aktualizacją Windows 10

Problemy z wiosenną aktualizacją Windows 10

Problemy z wiosenną aktualizacją Windows 10.

Najnowsza aktualizacja Windows 10 jednak nie jest pozbawiona wad. Użytkownicy odnotowują problemy z wiosenną aktualizacją Windows 10. To nie pierwszy raz, gdy Microsoft wprowadza aktualizacje z poważnymi błędami.System Windows 10 to obecnie jeden z najpopularniejszych systemów operacyjnych, dostępnych na rynku. Jak mówią statystyki, system ten znajduje się już prawie na 700 mln urządzeń.
Kiedy Windows 10 został udostępniony do użytku wszystkim użytkownikom, borykał się on z wieloma problemami. Niekiedy dochodziło nawet do całkowitego zawieszenia się systemu, co zmuszało użytkownika do zresetowania komputera. To wszystko miało wpływ na opinie o Windowsie 10, w pierwszych fazach jego istnienia.

Połatanie systemu po fali krytyki.

Microsoft po ogromnej fali krytyki użytkowników, narzekających na wadliwe działanie systemu operacyjnego musiał załatać jak najszybciej błędy w swoim najnowszym produkcie. W miarę upływu czasu, gigant z Redmond pozbył się krytycznych problemów w swoim systemie. Nigdy jednak nie udało się wyeliminować wszystkich, a z każdą nową łatką, która miała za zadanie wyeliminować stare błędy, najczęściej wprowadzała nowe w miejsce starych. Nie mniej jednak, udało się doprowadzić system do stabilnego stanu, bez krytycznych błędów.

Błędy powróciły do systemu Windows.

Microsoft lubi za szybko publikować niektóre aktualizacje. Skutkuje to najczęściej, wprowadzeniem do systemu całej masy luk i błędów, utrudniających korzystanie z niego. Tak jest w tym przypadku. Użytkownicy donoszą, iż eksplorator plików nie działa poprawnie i w niektórych momentach może się zamykać.
Niektórzy obwiniają nowy Timeline, twierdząc że po wyłączeniu tej funkcji, problem z eksploratorem znika. Niebawem mają pojawić się pierwsze aktualizacje z poprawkami do systemu. Czy rozwiążą one problemy z wiosenną aktualizacją Windows 10? Zobaczymy już niedługo.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*