Wiemy kiedy odbędzie się prezentacja Samsung Galaxy S9 i S9+

kiedy odbędzie się prezentacja Samsung Galaxy S9
Źródło: twitter.com/OnLeaks

Kiedy odbędzie się prezentacja Samsung Galaxy S9 i S9+? Znamy parametry i datę prezentacji.

Wielu fanów marki Samsung nurtuje pytanie kiedy odbędzie się prezentacja Samsung Galaxy S9 i S9+. Koreański producent potwierdził, kiedy oficjalnie zostanie zaprezentowany nowy Samsung Galaxy S9 i S9+, czyli nowe flagowce Samsunga. Ponadto znamy niektóre parametry flagowców.Data prezentacji Samsunga Galaxy S9 i S9+ zapowiedziana jest na 26 lutego podczas imprezy MWC2018 w Barcelonie. Urządzenia do sprzedaży mają trafić już 16 marca.

Wygląd Galaxy S9

Z informacji, które podają nieoficjalne źródła wynika, że przód urządzenia pozostanie niezmieniony. Zmianom natomiast ulegnie tył urządzenia, ponieważ tam maja znaleźć się ustawione pod sobą dwa aparaty, a obok znajdzie się dioda LED, doświetlająca scenerię.

Podzespoły urządzenia.

Jeżeli mowa o naszym Polskim rynku, to Samsung zaoferował nam Exynos’a 9810, czyli najnowszy procesor koreańskiego producenta. Na rynek Amerykański oraz Azjatycki przewidziane są najnowsze procesory Qualcomma, a mianowicie Snapdragon 845. Na pokładzie Galaxy S9 znajdziemy zaledwie 4GB RAM, sytuacja ma ulec poprawie w Galaxy S9+, ponieważ tam pamięć operacyjna będzie wynosiła 6GB. Miejsce na dane użytkownika to 64GB z możliwością rozszerzenia pamięci do 256GB za pośrednictwem karty microSD (na rynku Polskim). Całe urządzenie będzie pracowało oczywiście na Androidzie w wersji 8.0 Oreo z nową nakładką Galaxy AI UX.
Ekran to znany już wcześniej Super AMOLED QHD+ o przekątnej 5.8″ lub 6.2″.

Podsumowując.

Smartfon jak to na flagowca przystało ma bardzo mocne podzespoły, lecz zastanawia mnie tak mała ilość pamięci operacyjnej w podstawowym Galaxy S9. Tak czy owak zapowiada się ciekawie i poczekamy co przyniesie nam najbliższa konferencja MWC2018 w Barcelonie.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*