Prezentacja iPhone’ów – Plotki się sprawdziły?

Prezentacja iPhone'ów
iPhone X

Prezentacja iPhone’ów – Czy plotki się sprawdziły?

Wczoraj odbyła się konferencja Apple, podczas której zostały zaprezentowane najnowsze iPhone’y. Prezentacja iPhone’ów pokazała że większość plotek, krążących po sieci na ich temat, okazała się prawdą.Wczorajsza konferencja, gdzie odbyła się prezentacja iPhone’ów, przekazała nam sporo informacji na temat najnowszych smartfonów ze stajni Apple. Okazało się bowiem, że zdjęcia rzekomo prezentujące iPhone’a X, które pokazywały plotki, na różnych portalach technologicznych, były prawdziwe, a może lepiej było by stwierdzić, że potwierdziły wygląd tego smartfona.

Kolejne plotki, głosiły że iPhone X, będzie mieć możliwość nagrywania filmów w 4K w 60 klatkach/s. Informacja ta, również okazała się prawdziwa, tym samym udowadniając, że iPhone X posiada najlepszą kamerę wśród smartfonów.

iPhone X wyposażony jest w procesor Apple A11, co również wiedzieliśmy, oczywiście z plotek. W efekcie wychodzi na to, że większość przecieków, zawierało dużą ilość prawdziwych informacji. Nie zmienia jednak to faktu, iż najnowsze produkty Apple wyglądają bardzo dobrze.

My obecnie czekamy teraz na premierę najnowszego systemu operacyjnego Apple dla iPhone’ów, czyli iOS 11.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*