Xiaomi Mi Mix 2 już zaprezentowany! Przyciąga spojrzenia!

Xiaomi Mi Mix 2
Xiaomi Mi Mix 2 Special Edition

Xiaomi Mi Mix 2, czyli chiński „bezramkowiec” już zaprezentowany!

Dziś w Pekinie Xiaomi zaprezentował kolejną odsłonę swoich smartfonów bez ramek. Smartfon Xiaomi Mi Mix 2, z pewnością wygląda niesamowicie i przyciąga spojrzenia, głownie za sprawą ekranu o proporcjach 18:9 z rozdzielczością Full HD+.Xiaomi coraz lepiej radzi sobie na rynku globalnym, zaś w Polsce jest niemalże doskonale. Chińska marka podbiła serca wielu użytkowników smartfonów, co mówią statystyki, ewidentnie wskazując rosnącą popularność marki w Polsce. Dziś chiński gigant zaprezentował w Pekinie kolejną odsłonę swojego „bezramkowca” Xiaomi Mi Mix 2.

Niestety, nie posiada on podwójnego aparatu, jak wiele osób myślało, lecz producent zapewnia, że to jest wciąż bardzo dobry aparat. Wrażenie zaś robi 5,99-calowy ekran o proporcjach 18:9 w rozdzielczości Full HD+, a pod nim znajduje się kamerka 5MPix.

Będziemy mogli wyróżnić 4 wersje tego smartfona, z czego jedna będzie wersją specjalną, limitowaną. Pierwsze 3 wersje, wymienione poniżej, kolejno od góry, będą posiadać 6GB pamięci operacyjnej (RAM).

  • 64GB pojemności pamięci na dane – cena ok. 1800zł
  • 128GB pojemności pamięci na dane – cena ok. 2000zł
  • 256GB pojemności pamięci na dane – cena ok. 2200zł
  • Special Edition 128GB pojemności na dane oraz 8GB pamięci RAM – cena ok. 2600zł

Mi Mix 2 to nowy flagowiec marki, więc nie będziemy mieć tutaj do czynienia z słabej jakości podzespołami, dlatego też na pokładzie znajdzie się 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 835 wyposażony w układ graficzny Adreno 540. Budowa smartfonu jest bardzo bogata, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, iż Mi Mix 2 będzie mieć ceramiczną obudowę, aluminiową ramkę, a pierścień tylnego aparatu jest wykonany z 18-karatowego złota. Wersja specjalna jest wykonana w pełni z ceramiki i posiada dwa pierścienie. Mi Mix zasilany jest przez baterię o pojemności 3400mAh, ze wsparciem Quick Charge 3.0. Warto zaznaczyć, iż smartfon posiada wejście USB typu C. Wszystko to pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.1 Nougat, z autorską nakładką firmy Xiaomi – MIUI 9.

Strona Xiaomi, z ofertą smartfona Mi Mix 2: przejdź do oficjalnej strony Xiaomi

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*